Lokalizacja

Bezpieczna i spokojna okolica

Lokalizacja to ogromna zaleta naszej inwestycji. Położenie przy ulicy Toskańskiej w szczecińskiej dzielnicy Osów, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej to gwarancja intymności i spokoju. Budynek będzie zlokalizowany na końcu ul. Toskańskiej, która jest ulicą wewnętrzną (“ślepą”) – w odległości 100 m od ul. Chłodnej, po której odbywa się ruch samochodowy.

Lokalizacja inwestycji na mapie
Kliknij aby powiększyć

Wszystko w zasięgu ręki

W bliskiej odległości od naszej inwestycji znajdują się żłobek (300 m), przychodnia i apteka (700 m), sklepy (500 m), przystanki autobusowe (500 m) oraz malownicze tereny zielone dzielnic Osów-Warszewo-Głębokie: Puszcza Wkrzańska (1 km), Szczecińska Gubałówka (1,5 km) oraz Jezioro Głębokie (2 km) – idealne dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku.

Kliknij aby powiększyć

Komunikacja

W odległości 500 m znajdują się przystanki autobusowe linii 51 (trasa Kołłątaja – Osów – Głębokie), która łączy Osów z centrum miasta (Rondo Giedroycia) oraz z pętlą tramwajową przy Jeziorze Głębokie. Dojazd do budynku odbywać się będzie drogą asfaltową (ul. Chorzowska i ul. Chłodna) oraz drogą utwardzoną w ciągu ulicy Toskańskiej.