Lokalizacja – ul. Rafy Koralowej

Bezpieczna i spokojna okolica

Lokalizacja to ogromna zaleta naszej inwestycji. Położenie przy ulicy Rafy Koralowej w szczecińskiej dzielnicy Warszewo, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej, to gwarancja intymności i spokoju. Budynek będzie zlokalizowany przy drodze miejskiej, która pełni jedynie funkcję dojazdu do posesji. W najbliższym czasie udostępniony zostanie także alternatywny dojazd nowo wyremontowaną ulicą Kredową i Urlopową.

 

Wszystko w zasięgu ręki

W bliskiej odległości od naszej inwestycji znajdują się żłobek i przedszkole (600 m), przychodnia i apteka (750 m), sklepy (750 m), przystanki autobusowe (700 m) oraz malownicze tereny zielone dzielnicy Warszewo: Puszcza Wkrzańska (1,3 km), Szczecińska Gubałówka (2 km) oraz Jezioro Głębokie (3 km) – idealne dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku, jednocześnie pozostając blisko centrum. W 2020 roku planowane jest oddanie do użytku nowej szkoły podstawowej przy ulicy Kredowej, 500 m od naszej inwestycji.

Komunikacja

W odległości 500 m znajdują się przystanki autobusowe linii 87 (trasa Dworzec PKP – Kołłątaja – Podbórzańska ), która łączy Warszewo z centrum miasta. Dojazd do domów odbywać się będzie drogą asfaltową (ul. Kredowa i ul. Urlopowa) oraz utwardzoną ulicą Rafy Koralowej.