O inwestycji – ul. Toskańska

 

Przedmiotem oferty były 3 komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej położone w Szczecinie, w dzielnicy Osów, przy ul. Toskańskiej.

Przestronny i otwarty parter

Każdy z domów ma wyjątkowo przemyślany i bardzo funkcjonalny rozkład, a ich powierzchnie użytkowe wynoszą odpowiednio:

  • 153 m2 (segment L1) – SPRZEDANY
  • 148 m2 (segment L2) – SPRZEDANY
  • 148 m2 (segment P) – SPRZEDANY

Ceniąc sobie przestrzeń oraz funkcjonalność pomieszczeń, skupiliśmy się na takim zaprojektowaniu każdego z domów, aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie oferuje duży metraż każdego z nich.

Partery domów zaplanowaliśmy, jako otwartą przestrzeń, na którą składają się salon z miejscem na kominek i wyjściem na taras oraz kuchnia w postaci oddzielnego pomieszczenia, połączona jadalnią z salonem. Dodatkowo, na parterze każdego z domów, znajduje się przedsionek z miejscem na dużą szafę, toaleta, przy której znajduje się schowek np. na odkurzacz, duże pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na ogród oraz oczywiście garaż.

Piętro z przestrzenią dla całej rodziny

Rozkład pomieszczeń na piętrze pozwala z kolei na ich elastyczne dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. Niewątpliwą zaletą układu pierwszego piętra każdego z segmentów – są trzy przestronne pokoje, w tym jeden to główna sypialnia z przynależną do niej oddzielną garderobą i łazienką z oknem. Ponadto na piętrze wszystkich segmentów będzie znajdować się jeszcze jedna łazienka dostępna z korytarza oraz pralnia. W segmentach L2 i P umieściliśmy dodatkowo jeszcze jedną ogólnodostępną garderobę.

Ponadto, nad piętrem w każdym z segmentów znajduje się poddasze nieużytkowe, które można wykorzystać jako dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Każdy z domów posiada jednostanowiskowy garaż w bryle budynku, pomieszczenie gospodarcze (kotłownię) oraz przypisane miejsce parkingowe.

Do każdego z domów przynależy także ogród.

Termin realizacji inwestycji: 2018/2019 r.

Inwestycja - ul. Toskańska w Szczecinie