ul. Rafy Koralowej

Przedmiotem oferty były 2 komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej położone w Szczecinie, w dzielnicy Warszewo, przy ulicy Rafy Koralowej.

Przestronny i otwarty parter

Każdy z domów ma wyjątkowo przemyślany i bardzo funkcjonalny rozkład a ich powierzchnie użytkowe wynosiły po 150 m2 każdy.

Ceniąc sobie przestrzeń oraz funkcjonalność pomieszczeń, skupiliśmy się na takim zaprojektowaniu każdego z domów, aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie oferuje duży metraż każdego z nich.

Partery domów zaplanowaliśmy jako otwartą przestrzeń, na którą składają się salon z miejscem na kominek i wyjściem na taras oraz kuchnia w postaci oddzielnego pomieszczenia, połączona jadalnią z salonem. Dodatkowo, na parterze każdego z domów, znajduje się przedsionek z miejscem na dużą szafę, toaleta, przy której znajduje się schowek np. na odkurzacz, duże pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na ogród oraz oczywiście garaż. Zdecydowanym atutem projektu jest duże okno tarasowe w jadalni doświetlające przestrzeń parteru, ale również umożliwiające zlokalizowanie drugiego tarasu z boku domu.

Piętro z przestrzenią dla całej rodziny

Rozkład pomieszczeń na piętrze pozwala z kolei na ich elastyczne dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. Niewątpliwą zaletą układu pierwszego piętra każdego z domów – są cztery przestronne pokoje, w tym jeden to główna sypialnia z przynależną do niej oddzielną łazienką. Ponadto, na piętrze znajdować się będzie jeszcze jedna łazienka dostępna z korytarza z przewidzianym miejscem na pralkę. W razie potrzeb, jeden z dostępnych pokoi można zaadaptować na przestrzenną garderobę z oknem.

Ponadto, nad piętrem w każdym z segmentów znajduje się poddasze nieużytkowe, które można wykorzystać jako dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Każdy z domów posiada jednostanowiskowy garaż w bryle budynku, pomieszczenie gospodarcze (kotłownię) oraz przypisane miejsce parkingowe na podjeździe.

Do każdego z domów przynależy także ogród.